Helloween Androis -Hája
20.9.2014 OVK Úvalno V1,Nejkrásnější pes třídy čestné
7.9.2014 KV D.Benešov V1,VT,Krajský vítěz r.Waldemar Mrowiec
--------------------------------------------------------------------------------------
28.9.2012 Závod Havířov-Bludovice ZZO+speciál cviky 85b/90 1.místo rozhodčí p.Hrušková
8.9.2012 Závod Ostrava-Poruba ZVV1 poslušnost 95b 2.místo rozhodčí Jan Strach
25.8.2012 Závod Ostrava-Zábřeh ZZO poslušnost 57b 3.místo rozhodčí Jarda Novotný
8.5.2012 Zkoušky ZZP1 272b 81dovednost,191b speciál, velmi dobře rozhodčí Květoš Štibora
-------------------------------------------------------------------------------
15.10.2011 Polanské štěkovytí 3.místo
"ČESKÝ ŠAMPIÓN"
9.10.2011 MV České Budějovice V1,CAC rozhodčí M.Zembjaková
1.10.2011 Závod dle ZVV1 Veřovice 3.místo 87b rozhodčí p.Havránek, p.Košťál
28.9.2011 Závod dle ZZO Havířov 2.místo 95b rozhodčí p.Hrušková,p.Košťál
24.9.2011 Závod dle ZVV1 Šternberk poslušnost 5.místo
17.9.2011 Zkouška ZZZ 189b velmi dobře rozhodčí Květoš Štibora
3.9.2011 Závod dle ZVV1 Štramberk poslušnost 5.místo 91b rozhodčí p.Vávra
--------------------------------------------------------
p.Horváth Marcel
6-7.2.2010 MV Brno V3,Gláznerová,-Vodrážková
10.4.2010 Zkouška ZZO 51b výborně 3x prospěla výborně p.Beneš F.
11.4.2010 NV Ostrava Výborná Jolanta Jablonska
5.místo nejkrásnější pár výstavy
24.4.2010 Zkouška ZOP 97b Výborně p.Hon Jindřich
25.4.2010 MV Opole V1,CWC Dorota Kuczyńska-Standello
Tímto získala titul ŠAMPIÓN POLSKA
1.5.2010 OV Úvalno tř.otevřená V1,VT,Oblastní vítěz, Ing.Kotalová
2.5.2010 NV Bánská Bystrica tř.otevřená V2 r.CAC Ing.Slačková
8.5.2010 KV Hlučín tř.otevřená V1,VT,Krajský vítěz, III.Nejlepší fena KV p.Vondrouš
22.5.2010 OV Frýdlant n.Ostravicí tř.otevřená V1,VT,ČKŠ,OKV p.Zaoralová
29.5.2010 OV Horka nad Moravou V1,VT,ČKŠ,OKV p.Drožová
26.6.2010 CSV Horka tř.otevřená V1,VT,ČKŠ,CAC,
Klubový vítěz,ISPu cert. p.Drožová
Nejkrásnější pár výstavy
A tímto se stala "KLUBOVÝM ŠAMPIÓNEM"
11.9.2010 ZKO Ostrava Mar.Hory zkouška BH obstála rozhodčí Ing Radovesnický
12.9.2010 KV Dolní Benešov V1,VT,Krajský vítěz, III.místo Nejkrásnější pár výstavy p.Polgár-p.Václavík
25.9.2010 OV Úvalno V1,VT,ČKŠ tř.vítězů Ing Kotalová
26.9.2010 NV Brno V1,CAC tř.šampiónů p.Vodrážková
2.10.2010 Závod dle ZVV1 Veřovice 1.místo 97bodů Fuchsíková D.
28.10.2010 Zkouška ZPU1 Dolní Benešov 118b rozhodčí p.Hon
6.11.2010 Závod dle ZVV1 poslušnost 1.místo 92b
cena za"Nejlepší poslušnost" rozhodčí p.Tichý
19.11.2010 CSV Bradáčov Nitra tř.pracovní V1,CAC,1.místo Nejkrásnější pár psů rozhodčí p.Charváth
20.11.2010 MV Nitra tř.šampiónů V2,r.CAC rozhodčí Fon Zidar Željka, SLO
21.11.2010 MV Nitra tř.šampiónů V2,r.CAC rozhodčí p.Mrávik
13.4.2008 NV Ostrava-baby VP2 p.Zapletal CZ
20.4.2008 KV Praha-baby VP1 (konkurence tří štěňat) p.Jandová CZ
10.5.2008 Krajská výstava Hlučín-baby VP1 p.Ubrová CZ
17.5.2008 Klubová výstava Frýdlant-baby VP1 ing.Kotalová CZ
30.5.2008 Klubová výstava Třebčín-dorost- VP1,VT p.Frey SK
31.8.2008 MV Mladá Boleslav-mladých V4 p.Rozová
13.9.2008 Oblastní výstava Úvalno mladých V1,vítěz třídy ing.Kotalová
14.9.2008 KV Dolní Benešov mladých V1,VT,II.Nejkrásnější mladá fena výstavy
5.10.2008 NV Polsko Rybnik vítěz třídy mladých, BOB junior p.Jablońska
7.2.2009 MV Brno V2 třída mladých E. Theisen-Krosse
8.2.2009 MV Brno V2 třída mladých A.Zaoralová
5.4.2009 NV Ostrava V1 CAJC tř.mladých Aerts - Depré Chris Belgie
9.5.2009 Krajská výstava V1,Vítěz třídy mladých Mgr.Ovesná Božena
16.5.2009 Oblastní výstava Frýdlant V1,VT,Nejkrásnější mladý knírač výstavy p.Zapletal
23.5.2009 Oblastní výstava Brno V1,VT mladých p.Parylová
30.5.2009 Celostátní klubová výstava Olomouc mezitř.V2,res.CAC,res.ČKŠ ing.Rozová
25.7.2009 Krajská výstava Brno mezitř.V1,VMT,Krajský vítěz p.Vondrouš
9.8.2009 Krajská výstava Ostrava mezitř. V1,VMT,Krajský vítěz p.Václavík
30.8.2009 Mezinárodní výstava M.Boleslav V1,VT,CAC,res.CACIB p.Parylová
13.9.2009 Národní výstava Chorzow PL V1,VT,CWC mezitřída p.Monika Kuriata Okarmus PL
19.9.2009 Oblastní výstava Úvalno V1,VT,ČKŠ mezitřída ing.Kotalová
3.10.2009 Oblastní výstava Třebčín mezitřída V1,VT,ČKŠ,Nejkrásnější pár p.Zaoralová
18.10.2009 Národní výstava Zabrze PL V1,VT,CWC,BOS p.Alexander Skryński PL